Майстер-класи для композиторів

203

Упродовж 3–9 вересня освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days проведе у Києві п’ятий цикл майстер-класів електроакустичної музики для композиторів. У роботі проекту візьмуть участь провідні майстри електроакустичної музики сучасності Annette Vande Gorne (Бельгія) та Jaime Reis (Португалія).

Майстер-класи організованоза підтримки Dias de Música Electroacústica, Goethe-Institut в Україні, Малої Академії Наук України та програми Culture Bridges (British Council).

Кожен обраний активний учасник матиме можливість відвідати майстер-класи за участю Annette Vande Gorne та Jaime Reis та написати електроакустичну роботу, яка прозвучить на заключному концерті проекту (як альтернативний варіант, на майстер класах можна буде опрацювати вже існуючі електроакустичні роботи та виконати на концерті). Усі учасники майстер-класів матимуть нагоду відвідувати заняття з іншими учасниками, а також заплановані лекції і концерти.

Робоча мова майстер-класів – англійська.

Дед-лайн на подання заявок: 15 серпня 2018 року.

Детальна інформація стосовно умов участі у майстер-класах (анкета, оплата) за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1KB_MHMNpEJiGNSfgmn4LbzYcwjbXKLZCI722cH_PNng/edit?usp=sharing

Досьє:

Annette Vande Gorne (народилася 1946 р.) – бельгійська композиторка електроакустичної музики. Навчалася у консерваторіях Монсу та Брюсселя (учениця Жана Абсиля), Парижу (навчалася разом із П’єром Шеффером та Гаєм Рейбелем). Засновниця Association de Musiques et Recherches та студії Métamorphoses d’Orphée, фестивалю  L’Espace du son. З 1986 року викладає у Льежі, Брюсселі, Монсі.

Jaime Reis (народився 1983 р.) – португальський композитор, учень Карлгайнца Штокгаузена та Еммануеля Нунеса (а також PhD co-adviser) після вивчення композиції та електронної музики в університеті Авейру. Він – художній керівник фестивалю DME (нараховується понад 50 заходів, організованих у Португалії та за кордоном). Його твори виконуються у країнах Західної Європи, США, Бразилії, Чилі, Китаї, Кореї, Філіппінах, Японії, Україні. Він спрацював з IRCAM, Musik Fabrik, ZKM, Musiques & Recherches. Викладає у вищій школі прикладного мистецтва Кастело-Бранку (Португалія).

За інформацією прес-анонсу.