ManSound, ConCord та “Кіт у Кедах”: свята тривають

5
Share Button

Місяць зимових святкувань, що розпочався 19 грудня на Миколая, завершуватиметься 19 січня на Водохреще. Тож київські музиканти продовжують радувати меломанів чудовими імпрезами. Найближчими днями можна очікувати на акапельно-джазово-етно-лаунжевий «подарунковий набір»

ManSound Різдвяний. 16 січня, 19:00, НМАУ ім.П.Чайковського, Колонний зал

Різдвяні концерти знаменитого українського вокального секстету вже стали доброю традицією. Чимало років поспіль виступи цього «вокального оркестру» із шести чоловічих голосів, вплітаючись у строкату вервечку січневих святкових концертів, проходять із незмінними аншлагами та запам’ятовуються до наступного року. Цей концерт завершить ювілейний, 20-й рік усесвітньовідомого колективу. Як завжди, ManSound піднесуть своїм шанувальникам колядки з різних країн, українські щедрівки, псальми, найкращі різдвяні пісні у фірмовому акапельому аранжуванні.

Різдво без кордонів з ConCord. 17 січня, 14:00, Національний Палац мистецтв «Україна», Малий залconcord

Іще один український акапельний гурт, значно молодший за ManSound, але не менш амбіційний і яскравий, також підтримує започатковану декілька років тому новорічно-різдвяну серію імпрез. Не обмежуючись лише джазом, цей чоловічий квінтет, у якому зібрано чудову колекцію голосів від баса-баритона до контратенора, чудово почувається у найрізноманітніших музичних стилях. На концерті 17 січня ConCord тішитиме публіку різдвяними піснями з усього світу: це й англійські carols, і польські kolędy, німецькі weihnachtslieder, і, звісно, українські колядки.

Музичний детектив «Кіт у Кедах». 18 січня, 20:00, Caribbean Club

18 січня прекрасна Ірма Вітовська та музиканти проекту SHOPPING HOUR зіграють музичний детектив «Кіт у Кедах» (авторка – Олена Гусейнова) – казкову історію, веселу і зовсім трішечки сумну. Герої історії – кіт Какао та Наймиліша дівчина у світі – вкотре доведуть, що дива все ж таки трапляються, і краще довіряти серцю, аніж очам, і що «… у світі, де існує какао, можливо все». Сплутані різдвяні прикмети та змішані різдвяні шляхи, переплітатимуться із відомими різдвяними піснями у подачі українсько-сербського етно-лаунж проекту SHOPPING HOUR.

Share Button