ManSound, ConCord та “Кіт у Кедах”: свята тривають

43
Share Button

Місяць зимових святкувань, що розпочався 19 грудня на Миколая, завершуватиметься 19 січня на Водохреще. Тож київські музиканти продовжують радувати меломанів чудовими імпрезами. Найближчими днями можна очікувати на акапельно-джазово-етно-лаунжевий «подарунковий набір»

ManSound Різдвяний. 16 січня, 19:00, НМАУ ім.П.Чайковського, Колонний зал

Різдвяні концерти знаменитого українського вокального секстету вже стали доброю традицією. Чимало років поспіль виступи цього «вокального оркестру» із шести чоловічих голосів, вплітаючись у строкату вервечку січневих святкових концертів, проходять із незмінними аншлагами та запам’ятовуються до наступного року. Цей концерт завершить ювілейний, 20-й рік усесвітньовідомого колективу. Як завжди, ManSound піднесуть своїм шанувальникам колядки з різних країн, українські щедрівки, псальми, найкращі різдвяні пісні у фірмовому акапельому аранжуванні.

Різдво без кордонів з ConCord. 17 січня, 14:00, Національний Палац мистецтв «Україна», Малий залconcord

Іще один український акапельний гурт, значно молодший за ManSound, але не менш амбіційний і яскравий, також підтримує започатковану декілька років тому новорічно-різдвяну серію імпрез. Не обмежуючись лише джазом, цей чоловічий квінтет, у якому зібрано чудову колекцію голосів від баса-баритона до контратенора, чудово почувається у найрізноманітніших музичних стилях. На концерті 17 січня ConCord тішитиме публіку різдвяними піснями з усього світу: це й англійські carols, і польські kolędy, німецькі weihnachtslieder, і, звісно, українські колядки.

Музичний детектив «Кіт у Кедах». 18 січня, 20:00, Caribbean Club

18 січня прекрасна Ірма Вітовська та музиканти проекту SHOPPING HOUR зіграють музичний детектив «Кіт у Кедах» (авторка – Олена Гусейнова) – казкову історію, веселу і зовсім трішечки сумну. Герої історії – кіт Какао та Наймиліша дівчина у світі – вкотре доведуть, що дива все ж таки трапляються, і краще довіряти серцю, аніж очам, і що «… у світі, де існує какао, можливо все». Сплутані різдвяні прикмети та змішані різдвяні шляхи, переплітатимуться із відомими різдвяними піснями у подачі українсько-сербського етно-лаунж проекту SHOPPING HOUR.

Share Button