Млада: 10 років українського етно-джазу

119
Share Button

Співачка Млада (Марина Юрасова) 12 січня у Caribbean Club дасть ювілейний концерт під назвою «Ukrainian Ethno-Fantasy Music»

Програма «Ukrainian Ethno-Fantasy Music» — неперевершений та унікальний мікс українських народних пісень і кантів XVII століття у сучасній інтерпретації в стилях ethno-fusion, ethno-jazz, pop. Спеціально з нагоди Новорічних і Різдвяних свят будуть презентовані дві старовинні українські колядки.

Співачка Марина Юрасова — Млада — сформувала неповторний стиль, український етно-джаз і посідає особливе місце на українській сцені. Концерт 12 cічня присвячений 10-літтю існування проекту співачки.

У 2005 році вийшов перший альбом співачки «Ой весна, весна», який став першим в Україні етно-джазовим альбомом, у якому українські народні пісні отримали яскраве живе та оновлене трактування. Святкування 10-ліття цього альбому пов’язане із його безсумнівним позитивним впливом на розвиток української музики загалом.

До програми «Ukrainian Ethno-Fantasy Music» увійшли найкращі пісні, які були створені протягом 10 років творчості артистки. Але 12 січня вони отримають нове звучання, оновлене втілення.

На сцені Caribbean Club гурт МЛАДА виступатиме в основному складі. Музиканти співпрацюють упродовж багатьох років: Марина Юрасова — вокал, Олексій Боголюбов — клавішні, Володимир Лихошва — гітара, Іван Литвинов — бас, Сергій Табунщик — композитор проекту, аранжувальник, ударні інструменти.

Основна мета творчості Млади — розкрити для слухачів чарівний і багатий світ старовинних українських пісень, показати красу, глибину та самобутність українського мистецтва, познайомити з оригінальною авторською інтерпретацію традиційної музики в поєднанні з сучасними музичними стилями.

Концерт стане дивовижним та надзвичайно цікавим дійством для всіх, хто розуміється на українській культурі, розуміє важливість і цінність її розвитку. Ця глибока музика подарує святковий настрій і духовну гармонію, яка так потрібна зараз в Україні.

За матеріалами прес-релізу

Share Button