Music Day in UA

33
Share Button

Цікава акція із такою назвою пройде 19 червня у Києві

Головними темами події стануть експорт музики і шоукейси музичних конференцій як один із дієвих способів просування артистів на зарубіжні ринки, а також менеджмент фестивалів.

Організатори Music Day in UA – фестиваль ГогольFEST і міжнародна музична конференція Colisium за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Як вийти на європейський ринок? Як використати можливості музичних конференцій і фестивалів? Який рівень популярності повинен матя артист, аби фестиваль ним зацікавився як потенційним учасником? Як підписати контракт?..

На ці та інші запитання відповідатимуть спікери Сергій Бабич (виконавчий директор міжнародної музичної конференції Colisium), Ірина Горбань (програмний директор фестивалю ГогольFEST, менеджер гурту «ДахаБраха»), Ірина Семенюк (співзасновник музичного лейблу SnowPuma, організатор незалежних фестивалів) та інші.

Спеціальним гостем Music Day in UA стане Stefan Schurter (Швейцария), виконавчий директор лейблу Deepdive Music, букінг-менеджер Kulturfabrik KUFA, учасник конференції і шоукейсів MuseExpo 2015 (Los Angeles).

У дискусії щодо фестивального менеджменту братимуть участь Кирило Млинарич (виконавчий директор Jazz Koktebel Festival), Андрій Зоїн (засновник фестивалю «Республіка») і Тетяна Мерзла (СЕО «Арт-пікнік» Слави Фролової).

У рамках Music Day in UA молоді українські артисти зможуть узяти участь в інтерактиві «Check my demo».

Логічним продовженням акції стануть вечірні шоукейси у фестиваль-ресторації «Диван».
Отже, ділова програма проходитиме у Sчасt’е hub (вул. Саксаганського, 70А). Початок о 15 годині.

Шоукейси – у фестиваль-ресторації «Диван» (Бессарабська площа, 2). Початок о 20 годині.
Квитки можна придбати уSчасt’е hub та на сайті http://musicdayinua.ticketforevent.com/

За матеріалами прес-релізу

Share Button