Нове нотне видання

222

Видавництво «Музична Україна» презентує унікальне видання творів молодих українських композиторів, учасників програми Міністра культури і Національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia»
Видання «Спектри нової музики в Україні» (твори для скрипки та фортепіано учасників стипендії «Gaude Polonia») здійснено за підтримки Польського інституту в Києві. Презентація відбудеться у рамках XXV міжнародного фестивалю «Музичні прем’єри сезону-2015», який проходитиме в Києві з 24 травня до 1 червня.
Стипендіальна програма Міністра культури і Національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia», яка передбачає піврічне стажування молодих українських митців у найпрестижніших навчальних закладах Польщі, функціонує вже 12 років і стала потужною базою для навчання, становлення і формування творчої особистості митців, адже участь у ній брали люди, які закінчили професійне навчання і знаходились на дуже складному шляху до самостійного творчого життя.
Усі композитори, котрі побували на програмі «Gaude Polonia» з 2003 року, представляють сьогодні українську композиторську школу як в Україні, так і за її межами.
Концертний тур з промоцією збірки почнеться 29 травня у Києві, продовжиться 12 червня у Кракові, 14 червня в Катовіце та завершиться 9 жовтня концертом у рамках XXI міжнародного фестивалю «Контрасти» у Львові. Концерти в Польщі пройдуть за підтримки Інституту Адама Міцкевича, Центру музичної інформації Польщі та Спілки композиторів Польщі.
Видання розповсюджуватиметься по бібліотеках і мистецьких навчальних закладах України та Польщі, що надасть можливість поповнити концертний репертуар музикантів обох країн.
У концертній програм, що супроводжуватиме презентацію в Києві, звучатимуть твори українських композиторів-лауреатів.
Вступне слово – директорки Польського інституту у Києві Еви Фігель.
Чекаємо на вас 29 травня о 17 годині в Концертному залі Національної спілки композиторів України. Вхід вільний!
За матеріалами, наданими видавництвом «Музична Україна»