«Сіверські клейноди» – лауреати «Віртуозів фолку»

46
Share Button

Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм (художній керівник і головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк) отримав диплом лауреата фестивалю «Віртуози фолку» та диплом за кращий сценічний образ

Фестиваль відбувся 17 листопада в Національному центрі «Український Дім» у Києві за підтримки департаменту культури КМДА. Автор проекту – народна артистка України Олена Кулик. Організатор – Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро».

«Унікальність “Віртуозів фолку” в тому, що в одному просторі поєднуються виконавці, які працюють у різних стилістиках, але мають у своїй музиці український код: від автентики до фолк-року, від троїстих музик до етно-джазу. Наш фестиваль – як велика модерна лабораторія сучасної, стильної, крутої народної музики і таких же проектів. І такий синтез – це місія нашого фестивалю», – зазначив його арт-директор Олесь Журавчак.

Третій київський етнофестиваль зібрав майже 25 учасників – сольних виконавців і колективів. У фестивалі брала участь оркестрова та вокальна групи ансамблю «Сіверські клейноди». Протягом дня артисти виступили на трьох локаціях. Приємно, кажуть клейнодівці, що організатори запросили колектив представити свою творчість і у гала-концерті. Глядачі щедро зустрічали оплесками кожен із номерів у виконанні артистів ансамблю.

За інформацією Прес-центру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Share Button