ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко

58
Share Button

14 листопада о 19.00 на Національному телеканалі України «UA: Перший» буде презентовано фільм-концерт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» музичного проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» у супроводі Національного академічного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка

telnuk_sirenko
Леся і Галя Тельнюк, Володимир Сіренко та Національний симфонічний оркестр України

Тринадцять пісень у виконанні Галі і Лесі Тельнюк – це сучасна інтерпертація поезій Тараса Шевченка. Одна з них, «Садок вишневий…», покладена на музику видатним українським композитором Валентином Сильвестровим, який минулого року присвятив цю композицію сестрам Тельнюк.

Галя і Леся Тельнюк: «Кожна нація повертається до свого класика і переосмислює його, роблячи сучасним, проектуючи його спадщину на сучасну арт-площину, відкриваючи нові образи та змісти. … Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка».

Валентин Сильвестров: «Кожний поет закладає у вірш мелодію, але не всім удається її почути. Галі та Лесі це вдалося».

Більшість пісень, що увійшли до фільму, вже презентувалися сестрами Тельнюк на різноманітних концертах, відзняті концертні та студійні відео можна переглянути на youtube. Саму стрічку створено на Національній кіностудії імені Олександра Довженка. Режисером став Олег Чорний. До кінця 2015 року творча група проекту планує випуск Blu-Ray та DVD дисків з програмою «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко».

За матеріалами прес-реліза

Share Button