polyanskyi

Соліст Національної філармонії України, заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський 12 травня 2019 року з сольним концертом виступив у Чернігові

Як розповів ведучий концерту, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта, маестро Полянський вважається представником львівської джазової школи, у творчому доробку якого – концерти в понад сотні містах світу, серед яких найвідоміші зали Франції, Польщі та США, а також композиції до понад 200 театральних вистав. А ще він першим з українських джазових митців отримав звання заслуженого діяча мистецтв, написав кілька книг і багато років викладає у престижних музичних навчальних закладах. Після переїзду до Києва у 2000 році грає у дуеті з сином Тимуром, керує кількома ансамблями.

У рамках фортепіанного абонемента на головній сцені Чернігівського обласного філармонійного центру В’ячеслав Полянський представив програму «Від класики до джазу».

Прозвучали імпровізації на світові хіти композиторів Томазо Альбіноні, Франца Шуберта, Скотта Джопліна, Джорджа Гершвіна, Антоніо Жобіма, Вінсента Юманса, Консуело Веласкес, Жозефа Косми, Гаррі Воррена, Джона Леннона й Пола Маккартні. Чернігівському слухачеві піаніст представив також власні композиції – імпровізацію на тему ноктюрна Ференца Ліста «Мрії кохання», «В наслідуванні Фридерика Шопена» та сюїту на теми популярних регтаймів.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм