Tom_Ibarra

Молоді джазові виконавці можуть подати заявку на участь на сайті http://submit.l1risingstarsjazzaward.com/ Заявки приймаються до 31 жовтня 2020 року.

Правила участі: http://submit.l1risingstarsjazzaward.com/terms-and-conditions

Одна з найцінніших джазових нагород

Переможець отримає можливість виступити з концертами на найпрестижніших джазових фестивалях в Європі, а також маркетингову підтримку туру. Підтримка туру і маркетингової кампанії прирівнюється до грошової суми понад 75000 євро або еквівалент 85000 доларів, що робить приз однією з найцінніших джазових нагород у світі.

Склад журі

Щороку до журі конкурсу входять всесвітньо відомі артисти, журналісти, продюсери. У попередні роки членами журі були: британська джазова суперзірка Джеймі Каллум, співзасновник джазового фестивалю в Монреалі Андре Менар і американська джазова співачка Ді Ді Бріджуотер. У 2019 головою журі Премії став десятиразовий лауреат Греммі Джордж Бенсон.

Переможці

Як уже зазначено вище, переможець дістає можливість виступити з концертами на найпрестижніших джазових фестивалях. Один із них – Leopolis Jazz Fest. У 2018 році французький гітарист і композитор, справжня сенсація у світі джазу Tom Ibarra виступив на одній сцені зі своїм кумиром – американським джазовим мультиінструменталістом, композитором, дворазовим володарем Греммі Маркусом Міллером. У 2019 на Leopolis Jazz Fest виступив переможець конкурсу Adrien Brandeis. У 2021 фестиваль чекає на концерти ще двох виконавців: Kathrine Windfeld (переможець 2019 року) і переможця 2020 року.

Щороку «LetterOne» RISING STARS «Jazz Award» отримує сотні заявок. У 2019 переможець був обраний із понад 700 учасників.

Джазова премія «LetterOne» RISING STARS «Jazz Award» для молодих талановитих виконавців була заснована у 2017 році компанією LetterOne спільно з агентством Air Artist Agency. Засновник премії – Михайло Фрідман (співзасновник L1, міжнародний меценат і засновник Міжнародного джазового фестивалю у Львові Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року).

За матеріалами прес-релізу

Фото Андрія ОЛІФІРЕНКА