Сhernshsvskyi-choir

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, сподівання, виклики

Для артистів – це нові зустрічі з глядачами. А запросити шанувальників до весни – особлива відповідальність. 26 лютого – традиційно наприкінці зими – до весни друзів запросив Академічний народний хор під орудою заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

«Наприкінці лютого ми завжди з великим задоволенням зустрічаємося з нашими однодумцями, друзями – шанувальниками народної пісні, музики і танцю, – каже митець. – Наш глядач – завжди вдячний».

Проводи зими і зустріч весни у виконанні артистів народного хору – традиційні запальні дійства, веселі музики і неповторні оркестрові номери та вокально-хореографічні композиції – українські народні пісні в обробці Григорія Верьовки, Володимира Коцура, Анатолія Пашкевича, Олександра Стадника, танцювальні постановки Віктора Войникова, Людмили Джим. У програму «Запрошуємо до весни» увійшли і нові інтерпретації відомих творів, і композиції із золотого фонду колективу, зокрема, «Привітальна», «Весняний танок», «Джарочка», «Українські візерунки», «Сватай мене, мужичок», «Грай, музико!»

«Програма Академічного народного хору сьогодні насичена найкращими зразками народного мелосу», – підкреслює художній керівник і головний диригент хору Володимир Коцур. Як і завжди, глядачі зустріли музично-театралізовану програму народного хору невтамовними аплодисментами.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм