Sheptycky

30 жовтня у Львові в рамках Міжнародного симпозіуму, присвяченого 150-річчю від дня народження Андрея Шептицького, відбудеться концерт духовної музики з творів сучасних українських композиторів.

Міжнародний симпозіум триватиме у Львові з 30 жовтня до 1 листопада. Захід організували Український католицький університет, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою НУ «Львівська політехніка», Інститут Андрея Шептицького у Канаді, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Фундація «Андрей», Львівський музей історії релігії та Центральний державний архів закордонної україніки.
Участь у симпозіумі візьмуть провідні науковці, які досліджують різні напрями діяльності митрополита Андрея. У межах заходу відбудуться наукові конференції; презентації монографій та збірників документів; виставки про діяльність та життя митрополита; екскурсія у Львівський національний музей імені Андрея Шептицького. До участі в Міжнародному симпозіуму запрошено високопосадовців Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України та В’ячеслава Кириленка, віце-прем’єр-міністра, Міністра культури України.
Концерт, що планується увечері першого дня симпозіуму, має назву «Музичний дар праведному Андрею». У програмі імпрези прозвучать «Реквієм» для хору Мирослава Скорика, Різдвяна літургія Олександра Козаренка, присвячена митрополиту Андрею, духовні композиції Віктора Степурка і окремі піснеспіви з літургії Іоанна Златоустого Лесі Дичко.
Представить духовну музику сучасних українських авторів Галицький академічний камерний хор під орудою Василя Яценяка ( художній керівник і диригент). Вступне слово – митрополит Львівський Ігор (Возняк).

За інформацією прес-релізу