envisional-sound

Британська Рада та Національний центр Олександра Довженка оголошують про початок прийому заявок на участь у третьому циклі навчальної програми для кінокомпозиторів Envision Sound

Творча лабораторія, лекторій, нетворкінг, індивідуальні консультації із фахівцями аудіовізуального сектора, а також вечірні кінопокази з живим музичним супроводом відбудуться із 20 до 24 січня 2020 у Києві.

Участь у Envision Sound 2019–2020 відкрита для композиторів з України, а також інших країн Східної Європи та Центральної Азії, які бажають удосконалити навички з написання музики до кінематографа, розширити професійні мережі та краще зрозуміти як функціонує глобальна аудіовізуальна індустрія. Разом із ментором проекту учасники досліджуватимуть можливості та виклики написання музики для кінематографа й працюватимуть над власними саундтреками до архівних стрічок або українських фільмів на стадії виробництва.

Алла Загайкевич

У попередні роки менторами та гостьовими лекторами програми були одні з найзатребуваніших композиторів Великої Британії – Майкл Прайс (співавтор музики до серіалу «Шерлок» телеканалу BBC, володар премії «Еммі»), Нейніта Десаї (авторка музики та саундтреків для величезної кількості серіалів і фільмів провідних телекомпаній – BBC, HBO, ITV, С4, лауреатка премій Music+Sound Award, BAFTA Breakthrough Brits 2016–2017), Ніл Бренд (один із найкращих акомпаніаторів-імпровізаторів на роялі у світі), а також українська композиторка Алла Загайкевич (володарка призу Української кіноакадемії «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий композитор»).

«Під час воркшопу ми розпочали плідну співпрацю із чудовим кінорежисером. Прямо зараз ми працюємо разом над його дивовижною стрічкою, вона вже є на imdb. Також ми отримали надзвичайно корисні поради від менторів програми», – Лука Лебанідзе та Звяд Мгебрішвілі, учасники Envision Sound 2018–2019 із Грузії.

Уперше в межах творчої лабораторії учасники Envision Sound 2019–2020 зможуть записати фрагмент своєї музики до кіно з оркестром Kyiv Fantastic Orchestra. Також в учасників буде можливість залучити до запису соло виконавців. Кураторка Envision Sound 2019–2020 – Алла Загайкевич.

Традиційно після завершення програми Британська Рада та Довженко-Центр запропонують гранти для подальшої підтримки проектів, розроблених композиторами під час творчої лабораторії і відібраних ментором(кою).

Детальна інформація про умови конкурсу – на сайті Британської Ради в Україні.

За матеріалами прес-релізу