zastavka1

19–21 квітня на сценічних майданчиках Чернігівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка проводитиметься Міжнародний чесько-український «Фестиваль взаємності»

Участь у ньому візьмуть творчі колективи Чехії та України. Фундаторами заходу виступили чеські митці, які за сприяння благодійних фондів ініціювали проведення в п’яти містах України новаційних фестивальних форумів із метою зміцнення культурних зв’язків і взаєморозуміння між чеським та українським народами.

До фестивальної програми включені повноформатні й камерні вистави, концерт і кінопоказ, а також проведення майстер-класів, перформансу і виставки. Фестивальні заходи відбуватимуться, окрім головної сцени театру, на Білій сцені, в приміщеннях репетиційних класів, кулуарах та укритті. Відвідувачі матимуть можливість не тільки переглянути сценічні роботи чеських і українських митців, а й взяти безпосередню участь у роботі творчих майстерень, у тому числі батьки разом із дітьми.

Отже, запрошуємо всіх шанувальників театрального мистецтва до Чернігівського муздрамтеатру імені Тараса Шевченка стати свідками різноманітних мистецьких акцій фестивальної програми, які проходитимуть з 19 до 21 квітня цього року у денні та вечірні години, згідно з календарним планом фестивалю на сайті закладу.

Сподіваємось, що запропонована програма Міжнародного чесько-українського «Фестивалю взаємності» зацікавить широке коло глядачів і стане привабливою складовою театрального життя Чернігівщини.

За інформацією пресрелізу