gomin

17 і 29 жовтня о 19:00 у Львівському органному залі Муніципальний хор «Гомін» під керівництвом Вадима Яценка презентуватиме нову програму «Емоційна подорож українською музикою: “Таємниці світу та фольклору”». Понад чотири століття української хорової музики в одному концерті – програма дивуватиме різноманіттям епох і настроїв

Щастя й захоплення, ностальгія та смуток, смирення і жертовність, магія та містика – образно-емоційний світ хорової музики України безмежний. Адже у щирих серцях українців завжди знаходилось місце і для радості, й для журби. Пісенні традиції глибоко вкорінилися в нашу культуру та побут. Ба більше, серед усіх країн світу лише Україна може похизуватися такою великою і багатою хоровою спадщиною.

«Цей концерт є мандрівкою одразу кількома епохами українського хорового мистецтва: від унікальних партесних концертів XVII століття до творів наших сучасників Станковича, Сильвестрова, Зубицького та інших, – говорить керівник хору “Гомін”, дириґент Вадим Яценко. – Ми хочемо показати слухачам широку палітру стилів та настроїв, щоб кожен відчув гордість і приналежність до цієї багатої культури».

Під час запеклої війни з російським агресором як ніколи актуально відкривати скарби й таємниці нашого мистецтва. Концерт пропонує лаконічний, проте надзвичайно глибокий і яскравий екскурс українською хоровою музикою. Учасники оновленого складу хору «Гомін» анонсують віртуозну і чуттєву програму, яка не залишить байдужим жодного слухача.

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу