Феєрверк емоцій від «Філармонії»

77

«Йоганн Штраус та інші» – програма Академічного симфонічного оркестру «Філармонія», до якої входять популярні твори світової симфонічної класики

Цьогоріч кілька разів її було представлено публіці під час гастролей колективу в Іспанії та Португалії. 12 лютого музиканти оркестру знову презентували цю програму на рідній сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Композиції великого австрійського майстра Йоганна Штрауса (сина), автора кількох сотень популярних творів, які й зараз із перших акордів викликають у любителів музики справжнє емоційне піднесення, склали основу імпрези. Також до неї увійшли твори Джоаккіно Россіні, Едварда і Йозефа Штраусів, Франца фон Зуппе, Жака Оффенбаха, Амількаре Понк’єллі, Херонімо Хіменеса…

«Програма “Йоганн Штраус та інші” – життєрадісна і яскрава», – підкреслює художній керівник і головний диригент оркестру «Філармонія», заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач.

У концерті взяла участь відома українська співачка і педагогиня, лауреатка всеукраїнських і міжнародних конкурсів Маїна Валеніс. Співпраця Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» з пані Маїною триває вже давно. А цього року вони разом виступали на європейських сценах.

Свого часу чернігівські шанувальники музики вже мали змогу познайомитися з творчістю співачки. «Я завжди з великим задоволенням приїжджаю до Чернігова попрацювати з Миколою Васильовичем Сукачем, з артистами оркестру, – каже Маїна Валеніс. – Ми в чудових взаєминах: під час гастролей – щодня разом. І я рада бути не солісткою цього колективу, а його частиною».

Неповторне сопрано співачки, яскравий артистизм повної мірою розкрилися у музичному шоу «Йоганн Штраус та інші».

За інформацією пресцентру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм