zastavka1

Музичний липень у Київський опері

9 липня о 19:00 у Київській опері відбудеться гала-концерт за участю 9 оперних диригентів-учасників Школи оперного диригування Національної спілки театральних діячів України, солістів-вокалістів і симфонічного оркестру театру.

Формат сезонних шкіл був розроблений головою НСТДУ Богданом Струтинським ще чотири роки тому. Проте Школу оперного диригування спілка провадить уперше в партнерстві з Київською оперою.

Чотириденне навчання й фінальний концерт відбудуться під керівництвом Віктора Плоскіни, відомого українського диригента, головного диригента Київської опери, який здійснив майже 50 оперних і балетних постановок.

У концерті беруть участь: Олександр Азізов, Роман Багрій, Марія Берлад, Оксана Величко, Катерина Косецька, Віталій Ляшко, Тарас Мартиник, Кирил Семенченко, Іван Стецький.

Запрошуємо музикознавців, диригентів і студентів музичних вишів 9 липня о 17:30 долучитися до круглого столу «Роль диригента в оперному театрі». Підготовка оперного диригента, окрім базових музичних навичок і засобів, потребує щільної взаємодії із режисером, художником і постановочною частиною театру. Як забезпечити повноцінне навчання, які виклики очікують молодих диригентів і як акумулювати максимум творчого потенціалу біля постаті диригента: про усе це й більше поговоримо під час зустрічі за участю керівників НСТДУ та Київської опери, відомих українських диригентів, композиторів, оперних режисерів.

Відкриємо нові імена серед оперних диригентів разом!

Вхід на гала-концерт і круглий стіл вільні.

Пресслужба НСТДУ й Київської опери