gogol-train

13 серпня команда «ГогольFest» до відзначення 30-ї річниці Незалежності України запускає круїзний мобільний форум молоді в поїзді «ГогольTRAIN»

«ГогольTRAIN» – це перший у Європі арт-потяг. Він уже зробив кілька рейсів на фестивалі «ГогольFest» у Маріуполь (2019) та Херсон (2020). І от у 2021 році, до 30-річчя Незалежності України, заплановано шість рейсів із Києва до різних міст на найцікавіші культурні події країни.

Захід проходитиме за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерства інфраструктури України в партнерстві з Укрзалізницею.

Мета проєкту – «зшивання» країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства й підтримка мобільності молоді.

Перший із шести рейсів арт-потяга «ГогольTRAIN» Київ – Одеса буде присвячений пам’яті українського художника Олександра Ройтбурда, який нещодавно, на жаль, пішов із життя.

У свою чергу, перед відправленням потяга 13 серпня на Центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться прес-конференція за участю представників організаторів і партнерів проєкту й презентація розписаного художниками поїзда.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/561022191912892

Прес-служба Держмистецтв