druha-rika

З ініціативи європейських промоутерів український рок-гурт «Друга Ріка» вирушає в благодійний тур «Хто, якщо не ми?»

Головна мета виступів – зібрати кошти для постраждалих під час бойових дій в Україні внаслідок військової агресії РФ, а також на закупівлю тактичної амуніції для військових.
25 років на сцені, 7 студійних альбомів і сотні відіграних концертів: ці титани української рок-музики співають душею. Концерти гурту «Друга Ріка» дарують неповторні відчуття, а пісні знаходять місце в серці кожного ( https://youtu.be/-akWnxconH8 ).

Після широкомасштабного воєнного вторгнення росії в Україну музиканти присвятили весь час волонтерству. Розмістивши фото свого будинку, зруйнованого російськими окупантами, лідер гурту Валерій Харчишин почав збирати кошти на амуніцію для військового підрозділу, до якого вступив його брат. За лічені дні музикант зібрав мільйон гривень. Пізніше ця ініціатива переросла в онлайн-концерт гурту під назвою «Маріуполь». На ньому вдалося зібрати понад 600 тисяч гривень на тактичну амуніцію вже іншого військового підрозділу.

Нагадаємо, що старший син Валерія, перехитривши батька (за домовленістю до війська мав вступити хтось один із родини), теж захищає Україну з першого дня війни.

«Друга Ріка» вирушає в благодійний концертний тур Європою уже наприкінці квітня.

«Друзі, ми не покидаємо країну, а лише використовуємо можливість провести виступи там, де можливо. Для цього матимемо дозвіл на одноразовий виїзд і зобов’язання щодо нашого гарантованого повернення після закінчення туру.

Наша мета – не обтяжувати й так виснажений український народ, а зібрати якомога більше допомоги українцям, аби прискорити перемогу України над російськими окупантами», – пояснив Валерій Харчишин.

Благодійний європейський тур розпочнеться 29 квітня з Вільнюса (Литва). Концерт пройде в залі Vakaris Vilnius. Наступні імпрези відбудуться в такі дати: 30 квітня – Латвія, Рига (FIRST MIR); 1 травня – Естонія Таллінн (CATHOUSE); 4 травня – Чехія, Прага (Retro Music Hall, Praha 2); 5 травня – Чехія, Брно (Zoner BOBYHALL).

Квитки можна купити за посиланням: http://www.drugarika.com/uk.

Наразі продовжуються перемовини з промоутерами, тож список міст туру може збільшуватися. Слідкуйте за новинами на сторінках гурту в соціальних мережах.

Для тимчасово переміщених осіб, зареєстрованих у відповідний спосіб громадян України, вхід на концерти безкоштовний. У вашому паспорті має бути штамп про перетин кордону після 24 лютого.

За інформацією пресрелізу