ІІ Всеукраїнський конкурс композиторів імені Мирослава Скорика

310

Львівська національна філармонія оголосила проведення Другого всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика. Реченець подання конкурсних матеріалів – 1 серпня 2023 року

Організатори зазначають, що метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих молодих українських композиторів, які працюють у симфонічному жанрі, формування зацікавлення широкої аудиторії сучасною класичною музикою. Важливим пунктом у системі цінностей Конкурсу імені видатного українського композитора Мирослава Скорика є популяризація і впровадження у концертні програми українських симфонічних оркестрів творів композиторської молоді України.

На конкурс авторам пропонується подати твір для симфонічного оркестру за участю інструмента соло (з переліку: скрипка, альт, віолончель або контрабас) без застосування електроніки чи мультимедіа. Він повинен бути завершений у 2023 році та не бути публічно виконаним до подачі на конкурс.

У конкурсі можуть брати участь композитори-громадяни України, яким у 2023 році виповнюється не більше 40 років. Він є анонімним, участь – безплатна.

Проведення Конкурсу забезпечує міжнародне журі у складі: Юрій Ланюк, голова журі, композитор (Україна); Богдана Фроляк, композиторка (Україна); Іван Небесний, композитор (Україна); Кармелла Цепколенко, композиторка (Україна); Назарій Стець, виконавець (Україна); Єжи Корновіч, композитор (Польща); Вінсент Козловський, диригент, композитор (Польща).

Проведення Конкурсу забезпечує оргкомітет у складі: Володимир Сивохіп, генеральний директор Львівської національної філармонії; Богдан Сегін, виконавчий директор конкурсу; Дзвенислава Саф’ян, секретарка конкурсу.

Призовий фонд становить 500 000 грн.

Визначення лауреатів трьох премій і лауреата спеціальної премії від Оани та Сімона Камартін відбудеться на початку вересня. Рішення журі про переможців конкурсу оголошується в ЗМІ та на інтернет-ресурсах організатора.

Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає. Міжнародне журі конкурсу на свій розсуд має право присуджувати не всі премії, присудити додаткові, розділити премію між кількома учасниками або не присуджувати жодної.

1 жовтня 2023 року під час 29-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» прозвучать три твори лауреатів премій (Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, диригент – Вінсент Козловський).

Перелік документів для участі можна переглянути на сайті конкурсу.

Адреса конкурсу: Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика, Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика, 79000, м. Львів, вул. М. Скорика, 7, Україна. Моб. тел.: +380 93 920 34 86; еmail: skoryk-competition@philharmonia.lviv.ua

Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика організовує і проводить КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» у співпраці з Департаментом із питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

Партнер конкурсу – Львівська організація Національної спілки композиторів України (ЛОНСКУ). Конкурс відбувається що два роки.

За інформацією пресрелізу