tabulina

Запрошуємо 2 травня о 17 годині на інтерв’ю-концерт № 1 у Музичному салоні Національної філармонії України

Хто вони, виконавці «класичного» жанру, такі величні та недоторканні? Вам цікаво познайомитися з ними ближче? Усе, що ви хотіли знати про артистичне життя ми зібрали у проєкті «ЛЮДИНА+МИСТЕЦТВО=?».

Ольга Табуліна (мецо-сопрано) відповість на всі відверті запитання від Андрія Маслакова (інтерв’юер).

«ЛЮДИНА+МИСТЕЦТВО=?» – це серія інтерв’ю-концертів про сучасних артистів і музикантів від режисера-постановника Андрія Маслакова. Сценарій і сценічне оформлення – Андрій Маслаков, Анастасія Маслакова.

Доленосні події у житті головного героя концерту – комічні, драматичні та пікантні – висвітлюються ніби у вільній бесіді та поступово перетворюються у перформанс. Межа між побутовим спілкуванням і художнім діалогом, яку непомітно перетинають разом з артистами усі присутні, дає публіці можливість відчути магію симбіозу мистецтва і реальності.

«Перебуваючи у світі мистецтва досить довго, довелось познайомитись із багатьма талановитими виконавцями, композиторами, художниками, – розповідає про новий проєкт Андрій Маслаков. – Мені спало на думку, що шанувальникам їхньої творчості також цікаво дізнатися більше про своїх кумирів. Виникло бажання, щоб публіка довідалася про деякі казуси, котрі траплялися з цими людьми, бо їхнє життя складається з низки подорожей різними містами й країнами, де вони відкривають для себе самобутні культури. Митці проходять одночасно ніби кілька життів. Я хочу донести до публіки те, що відбувається між музикантами на сцені під час виконання, оскільки для глядача ці нюанси залишаються невловимими. Усіма цими історіями, якими я так наповнений, і хотілося б поділитися».

Ольга Табуліна: «Коли мій друг і колега Андрій Маслаков запропонував стати учасницею першого концерту-інтерв’ю “ЛЮДИНА+МИСТЕЦТВО=?”, у мене не виникло жодних сумнівів і я відповіла “Так”|. Звичайно, то складно: це вихід із зони комфорту і своєї мушлі, яку я роками ретельно будувала навколо себе. Це, навіть, певний страх. Страх бути незрозумілою, можливо неправильною, наче “перлина неправильної форми”, як охрестили славнозвісне бароко романтики… Але жага до нового завжди бере наді мною верх, і я хочу спробувати, – бути ближчою і, можливо, цікавішою людям, котрі, як і я, по-справжньому захоплюються мистецтвом. Хочу бути щирою, чесною і вдячною перед тими, хто приходить на концерти, попри все, хто нас надихає і є нашими крилами, заради яких ми взагалі творимо й існуємо, без яких нам просто не злетіти…»

У проєкті беруть участь: Бароковий консорт «OverTone», Андрій Коляда (violino), Ніна Грінчак (violino), Орест Криса (viola), Наталія Субботіна (cello), Олена Жукова (harpsichord).

Прозвучать: Арія «Dormi o fulmine di Guerra…» з ораторії «Джудітта» Алессандро Скарлатті; Арія Анастасіо «Vedro con mio diletto» з опери «Джустіно» та Арія Орджилє «Andero, volero, gridero» з опери «Орландо, уявний безумець» Антоніо Вівальді; Арія Альмірени «Jascia ch’io piange» з опери «Рінальдо» й Арія Ксеркса «Ombra mai fu…» з опери «Ксеркс» Георга Фрідріха Генделя.

За інформацією пресрелізу