laura_marti

20 серпня у Caribbean Club відбудеться концерт «Electrokolo» – завершальна у сезоні 2014 – 2015 року програма проекту «Jazz Kolo» відомого музиканта Ігоря Закуса.

 «Jazz Kolo» – унікальне явище у музичному просторі України. Поміж численних джазових імпрез і форумів проект Ігоря Закуса вирізняється принциповою зорієнтованістю винятково на вітчизняного виконавця. Від часу своєї появи у 2007 році і донині він залишається тим майданчиком, де звучить саме українська імпровізаційна музика і виступають українські музиканти.

Концерти цьогорічного, третього за ліком сезону «Jazz Kolo», проходили на сцені Малої зали Національного палацу мистецтв «Україна». Задля створення візії клубного формату, яка зазвичай містить ауру безпосереднього спілкування з музикою, у концертній залі змінили розташування глядацьких місць – так, що музиканти опинилися у центрі, в оточенні публіки. Як і раніше поряд із Ігорем Закусом на міні-сцену виходили знані і початкуючі виконавці імпровізаційної музики. Проте, якщо раніше музиканти презентували різні джазові стилі і напрями (від блюзу, свінгу і фанку до реггі та етно), то фішкою нинішнього сезону став мікст – неповторно-авторське поєднання джазу і української пісні у найрізноманітніших стильових виявах, джазу і класичної музики, джазу й електромузики тощо.

Сумішшю електро-джазу, фьюжна і фанку має бути концерт під назвою «Electrokolo». Зазначимо, що програма «Electrokolo» вже звучала у проекті у лютому цього року. Однак нині вона міститиме зміни. Сам концерт приурочений до Дня народження музиканта і композитора Родіона Іванова. Тож основу імпрези становитиме авторська музика Родіона з альбомів «Electric Variete» (2009) і «Side Effects EP» (2014), нові композиції, а також його аранжування пісень із репертуару Єви Бушміної. Крім того, тепер, уже у Caribbean Club, її представить розширений склад музикантів, а саме: Ігор Закус (бас), Родіон Іванов (клавішні, аранжування), Михайло Баньковський (гітара), Сергій Сидоренко (духові, клавішні, семплер, етнічні інструменти), Роман Гуменюк (барабани).

Колектив інструменталістів доповнять талановиті українські співачки Оля Лукачева, Уляна Кушик та Аніко Долідзе. Спеціальний гість вечора – виконавиця прогресивної популярної музики Єва Бушміна.

Зважаючи на День народження Родіона Іванова та зберігаючи добру артистичну традиція, музиканти обіцяють сюрпризи для публіки. Тож запрошуємо на вечір імпровізаційної музики у Caribbean Club.

Валентина КУЛИК

Фото: Юрія ШКОДИ

На фото: Ігор Закус, Лаура Марті у програмі «Басова пісня» (11 листопада 2014 року).