Камасі Вашингтон – перший хедлайнер Leopolis Jazz Fest-2020

488
LONDON, ENGLAND - MARCH 05: American Jazz musician Kamasi Washington performs live on stage at Brixton Academy on March 05, 2019 in London, England. (Photo by Jim Dyson/Getty Images)

Один із провідних джазових музикантів сучасності Камасі Вашингтон виступить 28 червня на сцені імені Едді Рознера в рамках Leopolis Jazz Fest-2020

Коли Камасі Вашингтон випустив у 2015 році свій феноменальний альбом «The Epic», він відразу ж став натхненником нашого покоління у сфері прогресивної, імпровізаційної музики, завдяки чому молодь може відкривати для себе музику, яку не чула раніше. 172-хвилинна одіссея за участі гурту із 10 виконавців, The Next Step, збагачена елементами хіп-хопу, класичної музики та R&B, – усім тим, що мало основний вплив на молодого саксофоніста та лідера гурту.

Визнаний критиками альбом «The Epic» отримав численні нагороди, включаючи American Music Prize та альбом року Gilles Peterson Worldwide. Слідом за цією роботою постала співпраця Вашингтона з іншими впливовими артистами, такими як Кендрік Ламар, Джон Ледженд, Run the Jewels, Ibeyi та створення концептуального мультимедійного альбому «Harmony of Difference» під час престижної бієнале в 2017 році в Музеї американського мистецтва Вітні у Нью-Йорку.

У червні 2018-го Вашингтон випустив альбом «Heaven and Earth», який мав великий успіх. Альбом отримав найкращі нагороди, зокрема від Pitchfork, NPR, Variety, GQ, MOJO та Complex. Співпрацюючи з такими передовими режисерами, як Бредфорд Янг, Дженн Нкіру, Теренс Ненс і Марк Томас, Вашингтон узяв участь у зйомках фільму AS TOLD TO G/D THYSELF, на який надихнув альбом «Heaven and Earth». Прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі «Sundance» у січні 2019 року. Фільм також був показаний на сценах The Broad, Stony Island Arts Bank, театру «Apollo» та 180 The Strand у Лондоні.

Довідка:

Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить в Україні в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся в 2011-му. Щоразу фестиваль відвідує понад 100 тисяч гостей з України та іноземних держав. У 2016 році фестиваль був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним із найкращих джазових форумів Європи.

За інформацією прес-релізу