Казка для дітей «Дім Різдва»

279

Музей Марії Заньковецької (вулиця Велика Васильківська, 121), Театр «Четверта квартира» й проєкт «Музична скринька» запрошують батьків і дітей віком від 5+ на новорічне дійство «Дім Різдва»

Це – неймовірна можливість потрапити у незабутню атмосферу домашнього свята! «Дім Різдва» – найзатишніше місце у світі, адже тут тепло, по-домашньому святково та радісно, а ще тут живе Казкарка (професійна бандуристка Наталія Логощук), яка відкриє дітям двері у світ пригод, бо знає безліч казок і сама їх створює під акомпанемент бандури.

Так, «Дім Різдва» – це ще й дуже музично, бо це оселя музичних скарбів: тут і «Щедрик» Миколи Леонтовича, і Вертепні дійства, Різдвяні колядки та щедрівки, традиційний Дідух, а також безліч інших різноманітних пісенних традицій і, найголовніше, тепла родинна атмосфера. Тож глядачі вистави – і діти, і дорослі – із задоволенням підспівуватимуть відомим колядкам і братимуть у виставі інтерактивну участь!

А от головні герої казки зовсім забули, що таке родинне Різдво, тож і відправить їх Казкарка у минуле, аби там вони віднайшли Різдвяну зірку, яка вкаже шлях додому.
На глядачів чекають веселі пригоди. Вистава має і мистецько-освітній напрямок – познайомить дітей і дорослих із різними святковими традиціями та українськими музичними інструментами.

Простір нашого «Дому Різдва» ігровий, тому прохання взяти діткам змінне взуття! Чекаємо на Вас!

У вас є можливість обрати зручний день і час (див. афішу).

Квитки та інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/784421302424039/?ref=newsfeed

За інформацією пресрелізу