Kiev Piano Duo: романтичні рефлексії у чотири руки

222

11 квітня у Київському Будинку актора переможець численних міжнародних конкурсів фортепіанних дуетів Kiev Piano Duo представить унікальну музичну програму епохи романтизму.

Kiev Piano Duo – це Олександра Зайцева і Дмитро Таванець, відомі в Україні своїми фортепіанними імпрезами «в чотири руки», серед яких «Let’s Dance», «Чотири століття у чотири руки», Сюїти з балетів Сергія Прокоф’єва.

У нинішньому концерті звучатимуть фортепіанні композиції представників австро-німецького романтизму: Концертна фантазія на теми вальсів «Блакитний Дунай» Йоганна Штрауса, Allegro brillante Фелікса Мендальсона, «2 Marches caracteristique» Франца Шуберта.

Поруч із опусами знаних київському слухачеві колосів доби романтизму звучатиме і Соната для фортепіано в чотири руки німецького композитора Германа Гетца – талановитого митця, котрий помер від туберкульозу у тридцятип’ятирічному віці.

На завершення пролунає «Liebeslieder Waltzes» Йоганнеса Брамса для вокального квартету та фортепіано в чотири руки. У складі квартету візьмуть участь відомі столичні співаки: Тамара Ходакова (сопрано), Аліна Дрозд (мецо-сопрано), Дмитро Іванченко (тенор) та Назар Якобенчук (бас).

Не пропустіть. Початок концерту о 19:00.

Квитки: від 70 до 150 грн.

Довідки за тел.: (050) 312-93-03

За інформацією прес-релізу