Фестиваль хореографічного мистецтва

56

27 та 28 травня на сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва проходитиме фестиваль хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST-2015»

Це – своєрідна платформа для самовираження учасників, покликана стимулювати творчий, інтелектуальний, духовний розвиток талановитої молоді, й одночасно чудова палітра можливостей: культурний обмін і розвиток творчих колективів, підвищення професійного рівня виконавців.

У фестивалі візьмуть участь провідні сучасні хореографічні колективи. Тема цьогорічного форуму – мовою сучасного хореографічного мистецтва відобразити пошук особистістю життєвих цінностей у швидкоплинному сьогоденні.

«Організовуючи фестиваль, відбираючи колективи, які представлять свої прем’єри на сцені театру, ми ставили завдання перед хореографами – показати балети-роздуми, які акцентуватимуть увагу глядачів насамперед на проблемах людини у сучасному світі», – зазначає член оргкомітету Олексій Бусько.

Серед гостей фестивалю – відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі та, звичайно ж, глядачі.

27 травня можна буде переглянути одноактні балети Олександра Родіна – «Видіння Рози» й «APACHE CREW» – «Мегаполіс».

28 травня на глядачів чекають прем’єри «Totem Dance Group» – «Священна весна» на музику Ігоря Стравінського у постановці Христини Шишкарьової та «Київ Модерн-балет» – «Довгий Різдвяний обід» на музику Антоніо Вівальді у постановці Раду Поклітару, а також дивертисмент сучасної хореографії.

За матеріалами, наданими організаторами фестивалю