Конкурс композиторів «Серебряный век»

269

У березні в Дніпрі пройде Другий відкритий Всеукраїнський конкурс композиторів «Серебряный век». До участі у заході запрошуються професійні композитори й аматори, а також студенти вишів.

В організації та проведенні конкурсу беруть участь Дніпропетровська громадська організація «Дент Культури Світу», Дніпропетровська академія музики імені Михайла Глінки, Дніпропетровська регіональна організація НСКУ. Підтримку заходу надає Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Завдання конкурсу: виявити найкращі зразки музики сучасних композиторів, привернути увагу широких верств населення до професійної композиторської творчості, сприяти поповненню репертуару виконавців.

Назва змагання – «Серебряный век» – цілком закономірно визначає тематично-образні і жанрові орієнтири творів конкурсантів. Це мають бути вокальні, інструментальні або ж вокально-інструментальні композиції чи хори (загальний час звучання не повинен перевищувати 10 хвилин) на слова російських авторів доби Срібного віку або українських митців Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко (тексти подано на сайті конкурсу).

Вік учасників турніру фактично необмежений, але усі претенденти розподіляються на дві категорії: до 35 років і після.

Твори приймаються до 1 березня 2017 року за адресою: к.105, вул. Ливарна, 10, м. Дніпро, 49044 (вівторок, середа, четвер) з 9:00 до 15:00.

Телефони: 0962997522, (056) 7879458; 0961697805.

Ознайомлення членів журі з творами конкурсантів триватиме до 20 березня 2017 року. 30 березня шляхом таємного голосування відбудеться відбір творів-переможців.

До журі запрошено високопрофесійних музикантів та діячів культури і мистецтв, філософів.

Переможці отримають дипломи, а також грошові винагороди за двома віковими категоріями: за І місця – 5000 грн., за ІІ місця – 4000, за ІІІ місця – 2000 грн.

Концерт із творів переможців відбудеться у Дніпропетровській обласній філармонії не пізніше 15 квітня 2017 року.

Детальніше з умовами конкурсу (подача творів) можна ознайомитися на сайті: http://serebrovek.wixsite.com/serebrovek

За інформацією прес-анонсу