jazz-chern

Квартет «Костянтин Іоненко & Electric Element» виступив у Чернігівському обласному філармонійному центрі 8 липня та презентував програму авторської музики

Цей джазовий колектив здобув визнання як в Україні, так і за її межами завдяки авторським творам. Це засвідчують численні схвальні відгуки музичних критиків і високі рейтинги на музичній платформі «All About Jazz».

Програму виступу сформували як відомі композиції, що зробили «ім’я» колективу, так і зовсім нові, ще навіть безіменні твори, над котрими артисти працювали до недавнього часу. Костянтин Іоненко підкреслив цей факт і подякував Збройним Силам України за можливість творити вільно й дарувати музику слухачам.

Склад квартету здивував професіоналізмом. У ньому виступили Борис Могилевський на саксофоні та EWI (електронний вітрогенератор), Олександр Малишев на клавішних, сам Костянтин Іоненко на басу та Артур Фролов на ударних.

За чудовий суботній настрій, що подарували музиканти, меломани віддячили їм відсутністю вільних місць у дворику філармонійного центру та щедрими аплодисментами.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм