lama

На столичному концерті до Дня закоханих Lama представила нову концерту програму

14 лютого в Києві до свята всіх закоханих відбувся великий сольний концерт Lama, яким виконавиця мегапопулярних хітів упевнено заявила про повернення у шоу-бізнес і подальшу концертну діяльність. Виступ пройшов в одному зі столичних клубів і зібрав повний зал найвідданіших шанувальників.

Упродовж імпрези Lama вражала й захоплювала розмаїттям хітів. Від романтичних і ліричних до запальних танцювальних із потужним роковим звучанням.

Не обійшлося без сюрпризів, одним з яких став виступ із Тонею Матвієнко та виконання дуетної пісні «Мій милий», яка понад три місяці очолювала головні чарти країни, а відеоробота набрала майже 4 млн переглядів на YouTube.

Найяскравіший сюрприз чекав слухачів на екваторі концерту. До команди музикантів Lama приєднався ще один гітарист – Костянтин Шелудько (Ульмо Три), з яким виконавиця нещодавно випустила дуетну пісню «Любов починається».

Артисти презентували композицію у live-версії вперше, що викликало неабиякий сплеск емоцій у слухачів. Підтвердженням того стали чисельні прохання публіки виконати композицію на біс.

13 березня відбудеться концерт у Львові в Центрі Довженка. Співачка представить нову концертну програму «Любов починається».

За інформацією пресрелізу