LAURA MARTI

Скільки б війна не приносила горя, усі люди дуже потребують краси, ніжності, доброго смутку і любові. Саме таку пісню під назвою «Дощ» Laura Marti випускає в останній день осені

Пісня «Дощ» – друга з нового альбому Лаури Марті «Незалежна», вихід якого плануєтся на початок 2023 року. Цей альбом Лаура закінчила в ніч на 24 лютого. Дуже символічно… Наприкінці березня мав відбутися його реліз і сольний концерт Лаури в одному зі столичних клубів. Із піснею «Незалежна» Лаура Марті брала участь у Нацвідборі на Євробаченні 2022 року.

Але війна зруйнувала всі творчі плани. Лаура виїхала до Європи з благодійними концертами для України. Зараз вона перебуває в Кельні, записала два нових джазових альбоми й пише нову музику, дає концерти в різних містах Європи та провадить волонтерську діяльність.

Пісня «Дощ» – надзвичайно лірична і ніжна. Вона дещо відрізняється від загальної стилістики нового альбому «Незалежна». Над аранжуванням Лаура працювала з відомою джазовою піаністкою і композиторкою Наталією Лебедєвою. Оркестрування пісні зробив відомий український саундпродюсер, аранжувальник і композитор Юрій Шепета.

Мастеринг і зведення здійснив постійний саундпродюсер Лаури В’ячеслав Шевченко, з яким записано альбоми «Shine», «Все буде добре» та інші.

«Пісня “Дощ” – для мене розмова з самою собою або найкращим другом, який нічого не коментує, а просто уважно слухає. Іноді нам буває так важко, що єдина людина з якою ми можемо говорити відверто – це лише ти сам. За 9 місяців війни ми відчули стільки різного болю, що розмова буде довгою», – каже співачка.

Кліп на пісню знято у двох локаціях – кадри з дощовими вулицями Києва перебиваються дуже незвичайними підводними зйомками Лаури в басейні.

Кліп зняла талановита українська режисерка Анастасія Ковальчук.

Прем’єра відбудеться 30 листопада о 12:00 на Youtube каналі LAURA MARTI MUSIC за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=jhhQNR5UBQ4

За інформацією пресрелізу