hardkiss-vse-bulo-tak

Юлія Саніна та Валерій Бебко вперше екранізували історію свого кохання

«Все було так» – зізнання у коханні, яке можна порівняти з вільним падінням. Безпечним і вічним, коли в одного – крила за плечима, а в іншого – парашут. Їм удвох нема чого боятися, вони можуть насолоджуватися польотом. «Пісня така позитивна, впевнена, що закохані люди присвячуватимуть її одне одному. У фіналі я фактично зізналася у коханні чоловікові та ми показали нашого сина Даню, який сам захотів знятися в цій історії», – розповідає Юлія Саніна.

Уперше за дев’ять років існування The HARDKISS Юлія і Валерій показали історію власного кохання, зняли справжню лав-сторі. Режисером кліпу став Вал Бебко. «Лімузин у кліпі уособлює наші стосунки, у які ми “сіли” багато років тому і “їдемо”. За вікном буває різна погода: і сонце, і грози. Але нам добре в цьому лімузині, нам добре вдвох, – розповідає Вал. – Найчуттєвіші кадри для мене завжди – ч/б, тому ми міксували колір і ч/б, різноманітні атмосферні кадри. Здається, нам вдалося передати відчуття любові, щастя й польоту».

Пісня «Все було так» увійде до нового альбому The HARDKISS, реліз якого заплановано на весну. А 29 травня гурт запрошує на шоу «Десять», яке відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський».

Слухати пісню: thehardkiss.com/vsebulotak

Дивитися кліп: youtu.be/DI6KM_XiLSE

За інформацією пресрелізу

Фото Андрія МАКСИМОВА