Bellini Lucano-1

Протягом кількох найближчих днів в Україні виступатиме італійський піаніст, композиторі диригент Лучано Белліні.

Як і його видатний земляк і однофамілець Вінченцо Белліні, маестро Лучано пише мелодичну музику, в якій за словами іншого італійського піаніста Карло Мікіні «переплітаються ідеї барокової, класичної і сучасної музики». Композитор Лучано Белліні пише твори різного спрямування: у його творчості знайшлося місце як для жанрів академічної традиції – опера, балет, симфонічна і духовна музика, так і явищ, породжених ХХ століттям – електронна музика, кіномузика. Так само розмаїтий репертуар Белліні-диригента і Белліні-піаніста.

Сьогодні, 6 травня із творчістю маестро познайомляться меломани Дніпропетровська. У тамтешній філармонії відбудеться світова прем’єра Концерту для фортепіано з оркестром №2 Лучано Белліні. Патрію фортепіано виконуватиме Карло Мікіні, за диригентським пультом стоятиме сам автор.

10 травня вже в амплуа піаніста Лучано Белліні виступатиме у Києві. Тут він гратиме програму з творів великих італійців Джузеппе Верді, Джокакіно Россіні, Джакомо Пуччіні, Ферруччо Бузоні, Альфредо Казелли і Лучано Беріо. Концерт відбудеться у Домі освіти та культури «Майстер Клас». Початок о 19:00. Приємно зазначити: вхід – вільний.

За інформацією прес-релізу