lviv-opera

19 червня Львівська національна опера завершує 122-й театральний сезон

В останні дні театрального марафону відбудеться кілька важливих подій, на яких хотілося б наголосити.

Цьогоріч Львівська національна опера вперше долучається до театрального фестивалю із 23-річною історією «Мельпомена Таврії». Фестиваль традиційно відбувався у Херсоні, однак зараз місто проведення перебуває під окупацією. Тож форум змінює формат – театри-учасники не привезуть вистави до Херсона, а показуватимуть їх на своїх майданчиках. Львівська національна опера з цієї нагоди демонструватиме 17 червня феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, символічно долучившись до фестивалю разом із іншими 57-ми театрами із 11-ти країн світу.

18 червня запрошуємо на Гала-концерт із найкращих фрагментів з опер Джузеппе Верді.

Останній день сезону, 19 червня, міститиме кілька подій.

Цьогоріч у театрі вперше спеціально до закриття сезону підготували святковий бал для наймолодших глядачів. Дітей 2-4 років разом із батьками запрошують на «Бал іграшок», що відбудеться у Дзеркальній залі театру об 11 годині. О 15-й там само виступить Галицький академічний камерний хор. Опера «Богема» Джакомо Пуччині о 18 годині завершить вечір.

Львівська національна опера традиційно завершує сезон, однак не зачиняє двері для гостей і слухачів. Упродовж літньої відпустки театр можна буде відвідати, щоб оглянути інтер’єр, а також насолодитися камерною інструментальною музикою у Дзеркальній залі.

Уже відомо, коли театр розпочне наступний 123-й сезон, а також, що виконуватиме тоді. Отож насолоджуватися виставами на головній сцені театру глядачі зможуть уже із 29 липня. А розпочнуть сезон винятково українські опери та балети.

Варто зазначити, що для колективу театру, як і для всіх українців, 122-й був одним із найважчих сезонів, спочатку у зв’язку із ковідними обмеженнями, потім – воєнними діями. Багато планів театру, на жаль, не були реалізовані. Однак, попри все, театр продовжує працювати, адже не вперше в історії переживає кризові часи для всього людства. Проте мистецтво лікує душі людей!

За інформацією пресрелізу