Львівський Органний Бот зʼявився у Телеграмі

39

Львівський органний зал запустив чат-бот у Telegram, який допомагає обрати події концертного залу

«Львівський Органний Бот» вже доступний за адресою @lvivorganbot.
Він пропонує відвідувачам визначитися з тим, які концерти обрати. Бот демонструє підбірки концертів за настроєм, концепцією і для різних аудиторій («Романтика», «Святкові програми», «Для першого разу», «Бестселер», «Премʼєри», «Для дітей»), а також містить посилання на всі події місяця.

За словами, співдиректора Органного залу Тараса Демка, ідея розробити чат-бот виникла на тлі того, що за місяць на концертному майданчику відбувається величезна кількість подій – від 35 до 50! Тож команда знайшла такий спосіб полегшення вибору подій для своїх відвідувачів.

«Ми прагнемо бути відкритими та доступними для публіки в усьому. Це стосується як фізичного простору концертного залу, так і наших проєктів, цінностей. Особливу увагу ми приділяємо діджиталізації, бо за цим майбутнє!» – каже Тарас Демко.

У боті також є посилання на записи з концертів, які доступні на YouTube-каналі. Окрім того, електронний помічник пропонує дізнатися більше про українську класичну музику, завантаживши додаток Ukrainian Live Classic. Через бот можна й напряму звʼязатися із рецепцією, зателефонувавши на гарячу лінію Органного залу.

Наразі «Львівський Органний Бот» запрограмовано на події грудня. Бот постійнно оновлюється, тож розробники закликають підписуватися і слідкувати за оновленнями.

За інформацією пресрелізу