zastavka

Про роботу концертного залу під час масових атак окупанта на обʼєкти критичної інфраструктури міста, важливість впровадження методів енергоефективності сьогодні та роль мистецтва в цих процесах – у розмові зі співдиректором установи Тарасом Демком

Останнім часом росія посилила ракетні обстріли України, бʼючи по обʼєктах критичної інфраструктури. Ворог намагається вибити українців із нормального ритму життя, позбавивши найціннішого – світла. Та ми незламна нація і навіть у темряві беремо ліхтарики й продовжуємо боротися за перемогу.

Так сталося на одному з концертів у Львівському органному залі, коли перед самим початком зникла електроенергія. Увесь склад симфонічного оркестру половину програми грав для слухачів у суцільній темряві, підсвічуючи ноти ліхтариками.
Після цього адміністрація концертного залу ухвалила рішення проводити концерти «без світла». Першим став концерт органіста Сергія Павліва «Музика Баха».

«Зараз економія електроенергії в Україні набуває особливої актуальності, тому Львівський органний зал вирішив показати приклад громадських заходів у режимі енергозбереження», – каже Тарас Демко, співдиректор Органного залу.

Закликав громадян до розумного використання електроенергії і міський голова Львова Андрій Садовий. Львівський органний зал доєднується до цієї ініціативи і переходить на новий, енергоефективний рівень. До кінця жовтня усі події проводитимуться із використанням мінімальної кількості електроенергії на сцені та в залі.

«Для того, щоб відбувся концерт класичної музики, насправді достатньо дуже малої кількості ресурсів. До кінця жовтня працюватимемо в такому режимі: приглушене світло і максимально концентрована атмосфера», – пояснює Тарас Демко.

Ворожим силам не заволодіти ні нашими територіями, ні свідомістю, ні навіть мистецтвом. Ми вистоїмо в усіх незгодах, бо ми – українці.

«Режим енергозбереження заощаджує енергоресурси й водночас наповнює людей, які приходять на концерти, величезною енергією мистецтва», – завершує пан Тарас.

Запрошуємо вас наповнитись енергією мистецтва, заощадивши при цьому природні ресурси у Львівському органному залі.

Із детальним розкладом подій можна ознайомитись на сайті Органного залу та комунікаційних майданчиках Instagram і Facebook.

За інформацією пресрелізу