What_is_LOVE

Пропонуємо особливі концерти органної музики до дня святого Валентина від солісток Львівського органного залу

Твори, що стали безсмертними символами кохання. Інструмент, який не залишає байдужим. Вечір, котрий може стати пам’ятним завдяки романтичній музиці.

Святкування розпочнеться імпрезою Надії Величко «Про що любов говорить мені» о 19 годині. У програмі – твори Ґустава Малера, фрагменти з опер «Трістан та Ізольда» Ріхарда Ваґнера, «Кармен» Жоржа Бізе, Крістофа Віллібальда Глюка, Петра Чайковського, Ференца Ліста та ін.

«Пристрасний, чуттєвий, всеохопний. У концерті прозвучить майже весь спектр музичних асоціацій, пов’язаних із коханням. Від щемливої мелодії Крістофа Віллібальда Глюка, піднесених звуків “Ромео і Джульєтти” Петра Чайковського, ніжної “Втіхи” Ференца Ліста до фатального “Лібертанго” Астора П’яццолли”, – розповідає органістка.

Продовженням чарівного вечора стане концерт Олени Мацелюх «Романтична органна музика» о 21 годині. Глибокі, мелодичні, проникливі, знайомі мотиви відомих творів Крістофера Пардіні, Ференца Ліста, Жана Алена. Як і в стосунках, амплітуда настроїв під час концертів коливатиметься між драматизмом і ліричністю, героїчністю й ніжністю, трагедією та урочистістю.

Окрім цього, для всіх, хто придбає квитки на концерти 14 лютого, діє унікальна пропозиція: -50% від вартості квитків на концерт «Вальси Шопена» 26 лютого.

Більше інформації завжди доступно на офіційному сайті Органного залу та комунікаційних каналах facebook, instagram.

За інформацією пресрелізу