zankovetska

13 лютого о 17 годині в Музеї актриси Марії Заньковецької (Велика Васильківська, 121) представлятиметься музично-поетична композиція «Грані любові Марії Заньковецької»

До Дня Святого Валентина ми вирішили розповісти про найголовніше в житті – ЛЮБОВ. Вона буває дуже різною – пристрасне захоплення, тихе сімейне життя чи розлука і біль. Сум за втраченою любов’ю, коли хтось іде, а хтось залишається. Чи ще трагічніше – хтось помирає…

Грані любові безмежні… А особливо, коли ми говоритимемо про любов Марії Заньковецької. Молодою вона вийшла заміж за російського офіцера Олексія Хлистова. Потім довго добивалася розлучення, отримала анафему на повторний шлюб. І все заради кохання до Миколи Садовського. У своїх листах Садовський неодмінно звертався до Марії Костянтинівни люб’язно-пестливо: «цапуня», «моя пташечко», «серденятко моє», «кицюня моя», «чорноока цяцюня». Утім, на жаль, приватне життя не завжди відповідало цим любовним епітетам. Марії не раз довелося пробачати безліч романів Миколи й навіть виховувати його сина Юрка від актриси Євгенії Базилевської.
Запрошуємо поринути разом у велику історію любові під романтичний акомпанемент бандури та в обрамленні вишуканих поезій. Обіцяємо особливий формат!

Гра на бандурі та виконання пісень – Наталія Логощук. Поезії – у виконанні Єлизавети Красніченко.

Кількість місць у залі обмежена, тому обов’язковою є реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/UOcBaM8

Захід проходитиме відповідно до карантинних вимог. Прохання дотримуватися маскового режиму й витримувати дистанцію.

За інформацією пресрелізу