lviv-org-zal

Липень в Органному залі стане місяцем органних і фортепіанних концертів, скрипки, альта. На цей час тут оселиться спокій і дух відпочинку

Цього місяця на відвідувачів чекає 17 імпрез, більшість із яких – органні. 1 липня розпочнеться з мелодій вишуканої Франції у виконанні органістки Олени Мацелюх. 5 липня о 19 годині та 8 липня о 16-й спокій і релакс опісля напруженого робочого тижня подарує молодий львівський піаніст Дмитро Микитин. 6 липня о 19.00 настрій зміниться на більш таємничий. Після шаленого успіху в червні органістка Надія Величко знову зіграє унікальну концертну програму «Містичний орган». 7 липня в Органному гостюватиме Йоганн Себастьян Бах, – його музику майстерно виконає Олена Мацелюх, а вже 8 липня твори, написані для Його величності «короля музичних інструментів» від Баха, гратиме Надія Величко. П’ятниця 13 липня виблискуватиме новими барвами завдяки київському дуету «Alla breve», літнім і вибуховим мелодіям скрипки та фортепіано.

14 та 15 липня на чергові ланч-концерти запрошуємо поціновувачів гарного вокалу у розкішному супроводі органа. Солісти Органного залу Владислав Тлущ і Надія Величко виконають молитовну «Аве, Маріє!» Франца Шуберта, проникливу «Dignare» Ґеорга Фрідріха Генделя й темпераментні арії з італійських опер. Того ж дня о 19.00 на відвідувачів чекатиме органна музика Богемії у виконанні Надії Величко, а вже о 22.00 у рамках «Ночі у Львові» органістка Олена Мацелюх і флейтист Ігор Мацелюх продемонструють унікальне поєднання органа й флейти у концерті «Популярна органна музика».

Друга частина місяця буде не менш насиченою. 15 липня Органний зал прокинеться о 14.00 і не засинатиме аж до опівночі. О 19.00 звучатиме фортепіано та орган у розкішному виконанні дуету Олени Мацелюх і Меланії Макаревич. О 22.00 у рамках «Ночі у Львові» вкотре звучатимуть твори Баха у виконанні Олени Мацелюх. Вечір музики двох альтів, унікального ансамблю Сергія Гаврилюка та Марії Панчук, відбудеться 18 липня о 19.00. Літнього настрою та барв до сірої буденності додасть Надія Величко та її «Літній концерт». 22 липня Львівський органний зал здивує новою спекотною пропозицією. До вашої уваги – сольний ланч-концерт Олени Мацелюх з оновленою програмою, яка поєднає найкращих композиторів минулого. 28 липня о 15.00 до Західної України завітають гості з Дикого Заходу – співачка Келлі Монтґомері та піаністка Оксана Луцишин. Завершить цей нестримний липень Олена Мацелюх із завжди актуальними та аншлаговими «Порами року» Вівальді на органі.

Запрошуємо розділити з нами цей спокійний і водночас нестримний місяць!

За матеріалами прес-релізу