zastavka

28 січня у Будинку офіцерів у Києві відбудеться прем’єра мультимистецької вистави «Мавка» за мотивами знаменитої драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Напередодні також пройде закритий благодійний показ спектаклю військовим та учасникам АТО і ООС

Це – мультимистецький проєкт. Режисер-постановник Антон Поляков на одній сцені майстерно об’єднав поезію, музику та хореографію. Вистава стане першим перформансом «Нового музичного театру», який синтезує живу музику, хореографію й пісні, створені за мотивами авторських творів.

«Перші 19 років свого життя я провів у тих місцях, де розгортаються події “Лісової пісні”. У зрілому віці я перечитав твір Лесі Українки і був вражений людською мудрістю і тим життєвим болем, котрий закладений у творі. Матеріал був для мене настільки психологічно і філософськи масштабним, що звичайних драматичних інструментів не вистачило б. Я зібрав команду однодумців, з якими ми разом змогли виразити всі почуття квінтесенцією різних видів мистецтва. Так виник “Новий музичний театр”», – розповідає Антон Поляков.

Головні ролі у спектаклі виконують Катерина Корзікова (Мавка) та Олександр Левицький (Лукаш). Авторську музику спеціально для «Мавки» створив композитор Ілля Зуйко, який інтегрував у композиції елементи українських мотивів, узятих із пісень Лесі Українки. Хореографка вистави – Вікторія Петрова, сонгмейкерка і хормейстерка – Анна Мозолевич.

За інформацією пресрелізу