Melody Gardot

Співачка, піаністка, гітаристка й композиторка Мелоді Гардо почала грати на фортепіано у дитинстві та стала однією з наймолодших піаністок, які виступали у нічних клубах Філадельфії. Її музичний світогляд формувався під впливом джазу, фолку, року й попмузики

Творчий і життєвий шлях Мелоді Гардо – це подолання тяжких наслідків після ДТП у молодому віці. Сила волі та любов до музики стали для неї найкращою терапією. Ще перебуваючи у лікарні, вона написала пісні, які стали мініальбомом «Some Lessons».
Попри всі труднощі, музикантка записала дебютний альбом «Worrisome Heart», що був виданий 2006-го та перевиданий 2007 року лейблом «Verve».

У 2009 році з продюсером Ларрі Кляйном та аранжувальником Вінсом Мендосою, відомими співпрацею із Джоні Мітчелл, Мелоді Гардо продовжила роботу на «Verve» альбомом «My One and Only Thrill». Він посів друге місце у джазовому чарті «Billboard».

2012-го мисткиня випустила студійний альбом «The Absence», потрапивши до топ-30 «Billboard-200» і досягнувши вершини чарту серед джазових альбомів США. Потім вийшли її альбоми «Currency of Man» на «Decca», і концертний «Live in Europe».

У 2020-му Мелоді Гардо з Ларрі Кляйном створила альбом «Sunset in the Blue», в якому взяли участь такі зірки, як Тіль Бреннер, Антоніо Замбуджо, Ібрагім Маалуф, а також гостем для бонусного треку став Стінг («Little Something»). Пісня також увійшла до релізу Стінга «Duets», котрий вийшов у 2021 році.

Виступ Мелоді Гардо запланований на 27 червня у рамках «Leopolis Jazz Fest-2022», що має відбутися за підтримки генеральних партнерів Mastercard і Borjomi.
Сподіваймося, що їй усе ж вдасться уперше відвідати Україну!

За інформацією пресрелізу