«Метаморфози. Українська фортепіанна мініатюра»

96

13 серпня у Музичному салоні Національної філармонії України прозвучать витончені фортепіанні мініатюри українських композиторів Олександра Козаренка, Івана Карабиця, Василя Барвінського, Віктора Косенка, Євгена Станковича, Валентина Сильвестрова, Всеволода Задерацького

Виконавиця – Наталія Мартинова-Гуцул, фортепіано (Львів), відеоряд від Львівського театру імені Франца Кафки. Початок о 17 годині.

Герман Гошкадор, режисер Львівського театру Франца Кафки: «Сьогодні організовувати такі події вкрай важливо. Українська музика – це спосіб висловити національну ідентичність. Вона є частиною нашої культури вже багато століть і допомагає українцям відчути зв’язок між минулим і сьогоденням.

Це наш спосіб підтримати українців у нелегкі часи. Проєкт #PlayForUA не просто оперативно закриває запити військовослужбовців (хоча це і є головною ціллю), – він також ставить за мету надихнути людей на боротьбу й надати їм сили пережити труднощі. Цього разу ми привозимо до Києва незвичну і дуже красиву програму.

Це буде глибоко інтелектуальна академічна музика українських класиків. Деякі рідкісні твори, наприклад, Прелюдія та фуга Євгена Станковича, яку він написав ще на початку композиторської кар’єри, майже ніколи не виконувались.

Я впевнений, що цей концерт не залишить нікого байдужим. Принаймні попередні наші концерти із цією програмою, які ми давали на Заході України, це підтвердили.

А відеоряд, який ми підготували з акторами театру Франца Кафки емоційно підсилить атмосферу цього літнього вечора».

У подорож до захоплюючого світу звуків і образів з шедеврами української музики запрошують:

Наталія Мартинова-Гуцул, українська піаністка, доцентка кафедри спеціального фортепіано та провідна концертмейстерка Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, викладачка фортепіано Львівського державного музичного ліцею імені Соломії Крушельницької, активна пропагандистка української музики.

Назарій Боденко, актор Львівського театру імені Франца Кафки, перформер, і Герман Гошкадор, режисер театру Франца Кафки

Подія відбуватиметься у рамках благодійного проєкту «PlayForUA».

За інформацією пресрелізу