kozaky-na-dykomu-zahodi

Українські народні пісні у сучасному джазовому аранжуванні? Чи в стилі кантрі? Козацькі спірічуелс? Так, якщо це «Пригоди козаків на Дикому Заході»

Концертний хор хлопчиків Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського під керівництвом Івана Богданова 19 лютого представив на сцені Обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм театралізований комедійний проєкт у жанрі «галушки-вестерн» «Пригоди козаків на Дикому Заході» – музичну мандрівку, сповнену відкриттів, несподіванок і перемог. Козак у пошуках кращої долі їде до Америки, де стикається з усілякими труднощами, приходить на допомогу слабшим і знедоленим. А завдяки друзям виходить переможцем. У мюзиклі пісня супроводжує козаків у подорожі старим американським Диким Заходом з його ковбойською романтикою, де пригоди і кохання – скарб, не гірший за зариті в землю коштовності.

Автором ідеї став Іван Богданов, а втілили її у життя разом із юними артистами керівник хору хлопчиків диригент Світлана Корма, хормейстер Тетяна Клюйко, викладач вокалу Євгенія Попудренко, режисер Світлана Обєднікова, хореограф-постановник Світлана Києвицька, директор проєкту Ігор Найдьон, актор Дмитро Обєдніков.

«Це вистава про дружбу, про досягнення цілей, про кохання, – каже Іван Богданов. – І, що найважливіше, – це вистава про ідею свободи!»

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм