Міжнародний фестиваль гітарної музики «Київ-2018» запрошує

268

З 7 до 9 грудня у Національній філармонії України пройде вже традиційний для столиці Міжнародний фестиваль гітарної музики «Київ-2018».

Упродовж трьох вечорів шанувальники класичної гітари почують різножанрову і різностильову музику у виконанні зарубіжних і українських музикантів. Цього разу родзинкою фестивалю стануть виступи виконавців, які репрезентуватимуть гітарне мистецтво південно-східного європейського регіону – Сербії та Угорщини.

Воїн Косіч

Відкриватиме форум гітарний речиталь Воїна Косіча з Сербії. Виконавець представить строкату у стильовому відношенні програму, до якої увійшли перекладення творів Йоганна Себастьяна Баха й оригінальні гітарні композиції італійця Джуліо Регонді, парагвайця Аугустина Барріоса, англійця Вільяма Волтона і аргентинсько-бразильського автора Альберто Хоси.

Ермінія Наварро і Пабло Ріоха

Наступного дня на сцені філармонії пануватиме дует гітаристів з Іспанії «L’Encouragement». У виступі Ермінії Наварро та Пабло Ріохи закономірно домінуватимуть твори іспанських авторів Фернандо Сори, Енріке Гранадоса, Ісаака Альбеніса, Мануеля де Фальї.

Закриватиме фестиваль вечір концертів. Звучатиме зарубіжна гітарна класика і твори сучасних українських митців:
Микала Стецюн. Концерт «Іспанський» для гітари з оркестром,
Хоакіно Родріго. Концерт «Андалузький» для чотирьох гітар з оркестром,
Мануель Понсе. Концерт «Південний» для гітари з оркестром,
Хоакіно Родріго. Концерт «Аранхуес» для гітари з оркестром.

Андраш Чакі

У концерті-закритті фестивалю братимуть участь гості з-закордону Воїн Косіч (Сербія), Андраш Чакі (Угорщина) та українці Андрій Остапенко і квартет гітаристів «Київ» у складі Володимир Шаруєв, Руслан Черемних, Олег Григорович, Марія Шаруєва. Оркестрова підтримка – Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна.

Фестиваль проводиться за підтримки Посольства Королівства Іспанія в Україні та Посольства Угорщини в Україні.

За інформаціє прес-анонсу