«Миттєві кадри» від Sed Contra Ensemble

269

Барвиста суміш стилів, напрямків і творчих течій… – музика ХХ століття не дає уявити себе єдністю. Тому найточніший її портрет – колаж миттєвостей, зібрання окремих музичних «кадрів»

Такими «кадрами» у новій концертній програмі Sed Contra Ensemble є камерні твори визначних композиторів ХХ століття, а також прем’єри сучасних авторів.

У концерті «Instant shots» поєднаються «афоризми в звуках» угорського композитора Дьордя Куртага, мінливість музичного часу у творчості американського автора Елліота Картера і музика видатного французького композитора, органіста й орнітолога Олів’є Месс’я́на, що створювалась на основі точно фіксованих мелодики та ритму пташиного співу. Окрім творів класиків ХХ століття, прозвучать київські прем’єри сучасників: Євгенія Іршаї із Словаччини, Теппо Хаута-Ахо з Фінляндії та українського композитора Олександра Щетинського.

Виконавці: Сергій Вілка (флейта), Назар Стець (контрабас), Костянтин Товстуха (фортепіано).

Концерт відбудеться 23 травня у рамках проекту MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) у «Домі Майстер Клас» за адресою: вул. Б. Хмельницького, 57.
Вартість квитків – 150 грн, для студентів і пенсіонерів – 100 грн.

Приходьте!

Анонс надано Sed Contra Ensemble