Національна оперета розпочинає новий сезон

127

15 вересня святковим Гала-концертом відбудеться відкриття 87-го театрального сезону Національної оперети України (вул. Велика Васильківська, 53/3). Захід пройде в оновленій глядацькій залі театру після масштабної реконструкції, що здійснена вперше з 1902 року

Артисти театру нещодавно повернулися з Івано-Франківська, де взяли участь у концерті до Дня Незалежності. 29 серпня театр із великим успіхом представив яскраве «Мюзикл-шоу» на IV Міжнародному фестивалі OPERAFEST TULCHYN у легендарному Палаці Потоцьких (м. Тульчин). 7 вересня Національна оперета України показала містичну драму «Москалиця» на Міжнародному театральному фестивалі «МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ» (м. Херсон).

Завтра, 12 вересня у рамках святкування Дня народження Андріївського узвозу в Києві відбудеться open-air концерт від симфонічного оркестру Національної оперети України. А 1 жовтня мюзикл «Сімейка Аддамсів» відкриватиме XXV Міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST (м. Вінниця).

У яскравій шоу-програмі відкриття 87-го театрального сезону буде продемонстровано усю палітру стилів і жанрів, у яких працює сучасний музичний театр європейського зразка. На глядачів чекатимуть прем`єри і номери з найулюбленіших оперет, опер і мюзиклів на музику Жака Оффенбаха, Імре Кальмана, Йоганна Штрауса, Роберта Штольца, Вольфганга Амадея Моцарта, Франца Легара, Ендрю Ллойда Веббера, Джона Кандера, Ріккардо Коччанте, Алана Менкена.

Концерт створить чудовий настрій зарядить глядачів неймовірною енергією на весь сезон!

За інформацією пресрелізу