Неллі Погрібна об’єднала зірок

268

Напередодні Дня захисту дітей, 30 травня, у столичному Планетарії пройшов зірковий благодійний концерт для дітей-сиріт, дітей воїнів АТО і вимушених переселенців «Назустріч мрії»

Організатором заходу виступила заслужений діяч естрадного мистецтва України Неллі Погрібна та школа естрадного виконавства Dream School. Захід пройшов за підтримки Університету сучасних знань, Благодійного фонду «Соняшник», Міжнародної федерації «Жінки за мир у всьому світі» та PR&Event agеncy GLORY.

Неллі Погрібна
Неллі Погрібна

Головна мета акції – підтримати дітей, які разом із батьками були змушені покинути рідний край. Благодійний концерт під керівництвом Неллі Погрібної об’єднав багатьох українських, грузинських, французьких артистів та юних і талановитих учнів школи естрадного виконавства Dream School. Почесне слово сказав президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор Василь Кушерець.

Улюблені саундтреки до відомих мультфільмів для маленьких глядачів – діток-сиріт і дітей-переселенців із зони АТО виконали Олександр Павлік, дует Anna-Maria, Даниїл Клягін, Поль Монондіз, Uli Rud, Данило Рувинський, Marietta Ways, Шмагі Тагіашвілі, Катя Гройс, Маргарита Мелешко, Ірина Василенко, Денис Мусаєв, Артур Логай, Вероніка Дорош, Влад Ульянич і Вілен Кільченко заспівали в тандемі з юними обдарованнями, учнями школи естрадного виконавства Dream School – Кірою Касьяновою, Аліною Пересунько, Юлією Гераніною, Таїсією Старостюк, Михайлом Коровкіним, Євангеліною Змулою, Валерією Христюк, Аделіною Шевченко, Валерією Павловою, Софією Лозіною, Анастасією Мартинюк, Таїсією Федоренко, Катериною Яковлєвою, Софією Адамів, Валерією Перкальовою і гуртом Band’А.

Дует Анна-Марія з юними учасницями проекту
Дует Анна-Марія з юними учасницями проекту

Ведучі заходу – Сергій Ткачук, Артем Мартинюк і Святослав Адамів. Під час концерту прозвучали композиції із мультфільмів «Шрек», «Мисливці за привидами», «Помста ГМО», «Іван Царевич і сірий вовк», «Рапунцель», «Аладдін», «Холодне серце», «Дім», «Місто героїв», «Красуня і чудовисько», «Русалонька», «Монстри на канікулах», «Анастасія», «Кунг-фу Панда», «Бридкий я» і «Король лев».

Невимовна атмосфера добра, радості й позитиву панувала 30 травня у Планетарії. У залі лунав дитячий сміх, а до сцени та купола, на якому транслювалися під час концерту мультфільми, були прикуті захоплені погляди маленьких присутніх гостей.

Юні глядачі
Юні глядачі

Неллі Погрібна, організатор заходу, зазначила: «Напередодні Дня захисту дітей ми вирішили зробити свято для діток, які сьогодні насамперед потребують нашої уваги – це діти-сироти, діти вимушені переселенці із зони АТО. Найвищою нагородою для мене було бачити в залі їхні щасливі очі, які із захопленням дивились виступи артистів і відеотрансляцію мультфільмів на великому куполі Планетарію. І я радію, що ми змогли здійснити їхні мрії і зробити це свято дитинства і добра! Хочу подякувати всім, хто долучився до нашого проекту й допоміг у його реалізації!»

За матеріалами пост-релізу

Фото – Альони МОЛЧАНОВОЇ і MIXBOOM

Відео – Star Secret: https://www.youtube.com/watch?v=BZAM_FadKnc