Новий кліп The Hardkiss

227

“Наукова фантастика в стилі 1930-х”, – так описала нове відео The Hardkiss фронтвумен гурту Юлія Саніна

Уперше за п’ять років існування The Hardkiss його новий кліп створювала команда запрошеного режисера Олександра Стеколенка. Креативний продюсер і музикант групи Вал Бебко відзначає, що пісня “Rain” потребувала особливих атмосферної картинки та історії. А режисер Олександр Стеколенко як раз і вирізняється таким кінематографічним мистецьким настроєм у роботах.

Юлія Саніна і Вал Бебко
Юлія Саніна і Вал Бебко

“Із першого прослуховування я зрозумів, що “Rain” могла би стати саундтреком до якогось дивного фільму, – розповідає Олександр Стеколенко. – Сильний чуттєвий голос у холодному середовищі, відчуття чогось невизначеного, неспокійного і неясного. Наче намагаєшся роздивитися віддалені фігури крізь залите дощем скло.

Я почав думати яким міг би бути цей фільм. Виник образ дівчини, зачиненої у таємничому автомобілі. Вона безуспішно старається вибратися звідти й незрозумілим чином зникає.

Потім я вирішив, що цікаво буде зняти це в естетиці 1930-х років у жанрі фантастики. Так у відео постали дивна лабораторія, музиканти в образах таких собі загадкових деміургів, образ дівчини, котра, немов середньовічний джин, ув’язнена в хімічній колбі”.

rain

Концертна презентація пісни “Rain” відбулася в Києві 21 й 22 жовтня під час концертів гурту в Stereo Plaza.

Нагадаємо, що в листопаді The Hardkiss вирушать у Perfection Tour, котрий фінішує 9 грудня великим концертом у Львові (Палац спорту «Україна»).

Див. відео RAIN > https://youtu.be/VYsHhzlleMI

Фото Каті КОНДРАТЬЄВОЇ і Максима НЕСТЕРЕНКА

На головному фото – Юлія Саніна

За матеріалами прес-релізу