OMO-Logo-1

Департамент культури та туризму Одеської міської ради, Міжнародна організація Асоціація Нова Музика, Одеська середня спеціалізована музичної школа-інтернат імені Петра Столярського запрошують 24 березня до Південної Пальміри на Другий відкритий музично-теоретичний конкурс Odesa Music Olymp.

Як і минулого року це змагання із сольфеджіо та музичної літератури зорієнтоване на учнів мистецьких шкіл (ДМШ і ДШМ) України. Також вперше до конкурсу уведено номінацію «Сольфеджіо» для учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів України.

Конкурси з сольфеджіо та музичної літератури для учнів мистецьких шкіл проводяться за вимогами чинних програм із предметів («Українська та зарубіжна музичні літератури», К., 2008; «Сольфеджіо», К., 2012). Завдання з сольфеджіо для учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів України укладено за вимогами програми з «Сольфеджіо» для державних середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, що належать до сфери управління Міністерства культури України (виконавські відділи, початкова, середня та старша школи), затвердженої Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України.

Безпосередньо до участі в Odesa Music Olymp запрошуються:
– учні 3–6 класів (шестирічний строк навчання) та 5–8 класів (восьмирічний строк навчання) мистецьких шкіл;
– учні 5–8 класів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів (тільки у номінації «Сольфеджіо»).
Також участь в олімпіаді можуть взяти учні молодших класів.

Конкурс із сольфеджіо передбачає такі форми роботи: ритмічний диктант, слуховий аналіз, мелодичний диктант, тестові завдання. Учасники в номінації «Музична література» виконуватимуть тестові завдання та вікторину.

Нагородження переможців заплановане на кінець березня або на початок квітня цього ж року. Переможці отримають дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів і подарунки. Викладачі, які підготували переможців, нагороджуються подячними листами. Всі учасники отримають грамоти учасника і пам’ятні подарунки.

Склад журі:
Леся Олійник – голова журі, проректор НМАУ імені Петра Чайковського, секретар Правління НСКУ, Генеральний секретар Національного комітету України Міжнародної музичної ради (ІМС), заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії;
Кармелла Цепколенко, композитор, професор кафедри теорії та композиції Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової, секретар правління НСКУ, голова правління Міжнародної організації Асоціація Нова Музика, заслужений діяч мистецтв України;
Олена Кучма, заступник директора Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Петра Столярського, кандидат мистецтвознавства;
Кіра Майденберг-Тодорова, композитор, в. о. доцента кафедри теорії та композиції Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової, член НСКУ, лауреат премії імені Левка Ревуцького, кандидат мистецтвознавства.

Заявки на участь у конкурсі подаються до 16 березня на адресу xhasmik@gmail.com
Інформація для довідок за тел. 067 489 14 83

За інформацією прес-релізу