YUNA-statuetky

14 грудня о 15 годині стануть відомі номінанти Національної музичної премії YUNA-2022. Оголошення імен артистів, які стануть претендентами на нагороди, відбудеться онлайн у режимі прямого ефіру

Майданчиком трансляції стане YouTube-канал YUNA – YunaAwards. У призначений час представники оргкомітету премії назвуть імена номінантів. Конверти зі списками номінованих за традицією презентує представник компанії Deloitte Ukraine – гаранта прозорості голосування і незмінного партнера YUNA.

Завтра будуть оголошені номінанти у 16 категоріях: «Найкраща виконавиця», «Найкращий виконавець», «Найкращий рок-гурт», «Найкращий поп-гурт», «Найкраща пісня», «Найкраща пісня іншою мовою», «Найкращий альбом», «Найкращий відеокліп», «Найкращий дует/колаборація», «Відкриття року», «Найкращий електронний хіт», «Найкращий хіп-хоп хіт», «Найкращий естрадний хіт», «Найкраща пісня до фільму», «Найкраще концертне шоу», «Інший формат».

На нагороди YUNA-2022 претендують роботи виконавців, які були випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року. На перемогу у категоріях «Найкраща виконавиця», «Найкращий виконавець», «Найкращий поп-гурт» і «Найкращий рок-гурт» можуть бути номіновані лише ті артисти, які протягом цього періоду випустили мінімум дві нових пісні.

«Довгий список кандидатів на премію цього року вражає не менше, ніж у минулі роки. В ньому, наприклад, було понад 250 альбомів та ЕР, близько 400 відеокліпів і більше 600 пісень. І це лише ті, які потрапили у різні списки топ-100 національних радіостанцій і музичних телеканалів упродовж року. Ми дуже тішимося з того, що українська музична індустрія настільки потужна, і впевнені, що статуетки YUNA-2022 виграють найсильніші з артистів», – зазначив співзасновник і генпродюсер премії Павло Шилько.

Визначення номінантів YUNA-2022 відбувалося під час 1 туру голосування за участі експертів журі премії. Цьогоріч до його складу входить 75 представників музичної індустрії – радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів.

Посилання на майбутню трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=qvGVMSVaPM4

Церемонія нагородження переможців премії YUNA-2022 планується навесні 2022 року.

За інформацією пресрелізу