poriadynsky-1

28 листопада у Чернігові, а 1 грудня у Прилуках переможець шоу «Х-Фактор» Олександр Порядинський представить сольну програму «Відчиняй».

Три роки тому Олександр Порядинський став зіркою вже після першого кастингу на шоу «X-Фактор». Він запам’ятався мільйонам українців як сором’язливий хлопець, котрий виконав зворушливу пісню «Не плач тато». Тоді музичний критик Сергій Сосєдов назвав його «самородком из народа», а запис виступу Олександра на YouTube переглянули понад 3 мільйони людей.

Однак після перемоги на конкурсі та 18 місяців концертної діяльності, написання власних пісень і творчої роботи в студії самому Олександру вже не достатньо звання «наймолодшого переможця в історії “X-Фактору”» чи «самородка». «Добре, коли кажуть «самородок», але насправді важливо, яким стане самородок після обробки. І щоб стати чимось більшим, треба постійно працювати над собою», – каже Олександр, сьогодні вже студент Харківської державної академії культури.

«Я намагаюсь розвиватись, – говорить співак. – Навчаюсь, виступаю, займаюся спортом, але, найголовніше, шукаю свою музику. Мене завжди дуже цікавила класична та народна музика, і я рухаюсь в цьому напрямі. Пісні у цих жанрах є в моїх концертах, але у моїй власній інтерпретації. Я відходжу від академічного сприйняття цих творів, намагаюсь найбільш повно розкривати ідею авторів».

Зараз на концертах Олександра у якості акомпаніатора грає відомий піаніст Олег Полянський. У листопаді Олександр із Олегом влаштували спільний концерт із японським піаністом-віртуозом Темпеєм Накамурою у Харківській філармонії.

afisha«У мене дуже щільний концертний графік, проте я не відчуваю втоми, я хочу співати ще і ще, – зізнається артист. – Але треба працювати над новим матеріалом. У грудні я завершую український тур та відправляюсь у так звану «творчу відпустку». Та ця відпустка не для відпочинку, а для роботи – потрібно готувати новий матеріал, записувати нові пісні та вчитися. Мені дуже пощастило, що я завершую тур саме на рідній Чернігівщині. Де б я не виступав, для кого б не співав, найголовнішими для мене слухачами будуть мої земляки».

У концертах, що пройдуть у Чернігові та Прилуках слухачі почують нові, сміливі аранжування знайомих творів, а також власні пісні Олександра «Відчиняй», «Такий як є», «Люблю тебе» у сучасному звучанні.

Інформація про концерти:

Чернігів: 28.11.2016, 19:00, Чернігівський академічний театр ім. Шевченка, проспект Миру, 23

Купити квитки: http://teatr.cn.ua/, concert.ua , та замовити за телефоном (0462) 77-44-80 (каса).

Прилуки: 01.12.2016, 19:00, Театр Бродського (Будинок культури), вул. Переяславська, 28.

Купити квитки – за телефонами (04637) 3-02-60 (каса), 095 60 70 298 (адміністратор).

За інформацією прес-релізу