SOLEDAR

У рамках освітньої програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ у Соледарі композитор Олексій Шмурак проведе лекцію і воркшоп

Олексій Шмурак (нар. 1986) – український композитор, саундартист, лектор, публіцист, співведучий подкасту про музику #АШОШ. Працював менеджером, куратором і музикантом-виконавцем у сфері сучасної академічної та експериментальної музики й в інтердисциплінарних проєктах в Україні, Німеччині, Польщі, Білорусі, Росії, Узбекистані. Музика Олексія звучала також у Грузії, Вірменії, Нідерландах, Франції, Словаччині.
6 листопада о 15годині відбудеться онлайн-лекція «Музична форма: стереотипи та подолання їх».

Під час лекції Олексій розповість про те, як композитори минулого та сьогодення ламають звичні музичні шаблони: пісенні, танцювальні й театральні кліше.

20 листопада так само о 15 годині пройде воркшоп по роботі зі структурою в музиці. У його рамках композиор запропонує музикантам експериментальні підходи в роботі зі структурою на основі їхньої власної музики.

«Програму присвячено роботі музикантів (композиторів, саундартистів, саундпродюсерів) із формою, структурою, драматургією, часом. Розберемо, якими є основні принципи впливу музики, що таке накопичення, передчуття, впізнавання, розрив і чи можна працювати з нудьгою та невизначеністю. Розглянемо приклади з різних музичних епох і напрямків. На воркшопі попрацюємо з музичними практиками учасників. Лекція та воркшоп можуть бути цікавими музикантам-аматорам, композиторам і просто тим, хто зацікавлений у музиці. Для сприйняття програми не потрібно спеціальних знань (ноти, гармонія тощо)», – стверджує Олексій Шмурак.
Реєстрацію на воркшоп відкрито для музикантів, гуртів та учнів музичних закладів за електронною адресою info@izolyatsia.org

Через карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19 події відбуватимуться онлайн.

Більше детальної інформації за посиланням (Passcode: 129963)

За інформацією пресрелізу